Orii Akıllı Yüzük

Akıllı Bir İcat

Orii akıllı bir yüzük olup, bluetooth ile telefonunuza bağlandıktan sonra artık parmağınızı bir hoparlör ve mikrofon gibi kullanmanızı sağlayıp, telefon görüşmesi yapmanızı sağlar...

Mesaj kontrolü

Çağrı kontrolü

Sesli asistan

Sesli Konuşma

Akıllı Ev Kontrolü

Bluetooth

Asistan Kontrolü

Android ya da iOS asistanını parmağınızın ucuna getirin. ORII'nin evde ya da hareket halindeyken size yardım etmesine izin verin, böylece önünüzde neler olduğuna odaklanabilirsiniz.

Hareket Kontrolü

Sesli yardımcınızı çalıştırmaktan, zaman ve mesajları kontrol etmekten, müzik kontrolünden, evdeki ışıkları kapatmaya kadar - ORII hepsini birkaç parmak hareketi ile gerçekleştirir.

Temiz Ses

Orii'nin ses kalitesine bayılacaksınız. İster açık alan, ister kapalı bir alanda, kalabalık içinde olsanız dahi net, anlaşılabilir ses iletimi gerçekleştirir. 

Size Özel Dinleme

Parmağınızla kulağınıza dokunun... Orii parmak kemiğinizden sesi alıp kulağınıza iletir. Böylelikle konuştuklarınızı yalnızca siz duyarsınız.

Teknolojinin stil ile buluşması...

Şık bir aksesuar, gelişmiş bir teknolojik cihaz... Şimdi ikisi bir arada...

Kemik Üzerinden Ses İletimi

ORII, tıbbi sınıf cihazlarda yıllardır kullanılan bir teknoloji olan kemik iletimini kullanır. ORII, elektrik sinyallerini, kulak zarını atlayarak kemikten ve doğrudan iç kulağa giden titreşimlere dönüştüren kemik iletme transdüserleri kullanır. Bu nedenle, doğru şekilde uygulandığında kemik iletiminin gürültülü ortamlarda bile üstün ses kalitesi sunabilmesini sağlar.